Ak Parti sahur programı ile startı verdi

Ak Parti sahur programı ile startı verdi

29 Mayıs 2018 Salı 13:05

Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatı, Milletvekili adayı Zafer Işık ve Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın da katılımı ile sahur programı düzenledi.

 

 

Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatı, Milletvekili adayı Zafer Işık ve Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın da katılımı ile sahur programı düzenledi. Tüm teşkilat mensuplarının katıldığı sahur programında konuşan milletvekili adayı Zafer Işık, vakit Orhangazi, Gemlik, İznik ve Bursa, Vakit Türkiye vakti diyoruz ve seçim startımızı da veriyoruz dedi.

Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatı seçim startını sahur programı ile birlikte verdi. AK Parti ilçe teşkilatı, Bursa 2.Bölge Milletvekili adayı Zafer Işık, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti ilçe başkan vekili Fahrettin Uludağ, Meclis üyeleri, Ak Parti ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticileri ile çok sayıda teşkilat mensubunun katılımı ile Nadır tesislerinde düzenlenen sahur programında konuşan ilçe başkan Vekili Fahrettin Uludağ, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı. Uludağ, Türkiye çok kritik bir eşikten geçiyor. 24 Haziran bu ülkenin artık tamamen ayağa kalkacağı bir seçim olacak. Bizler Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği vermek için dur durak bilmeden gece gündüz çalışacağız dedi. daha sonra söz alan Ak Parti Bursa 2.Bölge milletvekili adayı Zafer Işık, Türkiye’nin 16 yılda elde ettiği tüm kazanımların 24 Haziran genel seçimleri ile birlikte daha güçlü bir şekilde hayata geçirileceğine vurgu yaparak, vakit Orhangazi, Gemlik, İznik, Bursa ve Vakit Türkiye vakti. Önümüzde 25 günlük bir süreç var. Biz bu 25 günü 50 güne çıkaracağız. Her günü iki günlük çalışarak çalmadık kapı bırakmayacağız dedi. Bursa bölgesinde tüm ilçelerin köylerin öneminin büyük olduğunu belirten Zafer Işık, o yüzden biz milletvekili adayları ve tüm teşkilat mensuplarımız koordinasyon içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi. Programda Ak Parti ilçe Teşkilat başkanı Selami Ekeman ise pazartesi günü artık sahalarda olacaklarını ve Salı gününden itibaren milletvekili adayları ile birlik yoğun bir seçim kampanyasına başlayacaklarını belirtti.

 

 

 
Bu haber 169 kez okunmuştur.
Kategori:
22.1.2019 06:18:12 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.