Bursaspor'da yeniden Ali Ay dönemi

Bursaspor'da yeniden Ali Ay dönemi

29 Mayıs 2018 Salı 14:19

Bursaspor Kulübünün olağan genel kurulunda Ali Ay, yeniden başkanlığa seçildi.

 

Bursaspor Kulübünün olağan genel kurulunda Ali Ay, yeniden başkanlığa seçildi. Ali Ay’ın yönetim kurulunda Orhangazili genç işadamı Sezer Sezgin asil listede yer alırken, yine Orhangazili işadamı Hüseyin Sözer ise TFF delege listesinde yer aldı. 

Bursa Büyükşehir Belediye Stadı´nda gerçekleştirilen genel kurulun ikinci gününde yönetim ve denetleme kurulu seçimleri yapıldı.

Yönetim kurulu seçiminde 3 bin 46 oy kullanıldı. Geçerli sayılan oyların bin 60´ını alan Ali Ay, yeniden başkanlığa seçildi.

Diğer adaylardan Hüseyin Akdemir 917, Lemi Keskin 595, Ahmet Bozdemir ise 448 oyda kaldı.

Denetleme kurulu seçiminde ise bağımsız aday Yalçın Cambaz ve ekibi, bin 543 oy alarak ipi göğüsledi.

AY: "BURSASPOR HEPİMİZİN"

Sonuçların açıklanmasının ardından bir konuşma yapan başkan Ali Ay, seçime katılan tüm adaylara teşekkür etti.

Bundan sonra en önemli konunun birlik ve beraberlik olduğunu anlatan Ay, "Biz bu birlik ve beraberliği yakalarsak hakikaten önümüzde hiçbir takım duramaz. Bursaspor benim değil, Bursaspor hepimizin. Hepimiz Bursaspor için bir olacağız, tek olacağız. Bursaspor´u en iyi noktalara taşımak için ne gerekiyorsa yapacağız." diye konuştu.

Ay, başkan adaylarından Ahmet Bozdemir´in ekibiyle stattan loca alacaklarını kendisine ilettiğini anlatarak, teşekkürlerini sundu.

 

 
Bu haber 154 kez okunmuştur.
Kategori:
23.1.2019 05:11:19 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.