Aday tanıtım toplantısı yapıldı

Aday tanıtım toplantısı yapıldı

29 Mayıs 2018 Salı 14:50

Ak Parti’de Bursa Milletvekili aday tanıtım toplantısı Merinos Kültür Merkezi’nde yapıldı. Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, İçişleri eski bakanı Efkan Ala ile milletvekilleri, belediye başkanlarının katıldığı aday tanıtım toplantısında Orhangazi teşkilatı ile belediye başkanı Neşet Çağlayan’da katıldı.

 

Ak Parti’de Aday tanıtım toplantısında 24 Haziran genel seçimlerinde aday listesinde yer alan isimler kısa konuşmalar yaptıktan sonra kürsüye Ak Parti il başkanı Ayhan Salman geldi. Salman Bursa’nın 24 Haziranda Cumhurbaşkanına ve milletvekili seçimlerine en güçlü desteği sunacağına inandıklarını ifade etti. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti ilçe başkan vekili Fahrettin Uludağ ve teşkilat mensuplarının da katıldığı aday tanıtım toplantısında daha sonra Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu kürsüye geldi. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, rakiplerinin ortaya yeni bir projeksiyon koymadıklarını söyledi. Çavuşoğlu, Geriye hareket etmek gibi bir püryanları olduğunu görüyoruz. Bu yanlıştır çünkü Türkiye artık geriye gidemez. Türkiye ileriye gitmek zorundadır. Biz Türkiye´yi büyütmeye devam edeceğiz. 81 milyonun yaş ortalaması 30 olan Türkiye´de hedefimiz gelecek nesillerine güzel bir Türkiye bırakmaktır. Türkiye´yi hak ettiği 3. Dünya ülkeleri arasına, bütün ülkeler arasında ilk 10 ekonomiye sokmak hedefimiz olmalıdır. Cumhurbaşkanı adaylarını görüyorsunuz, milletvekillerini görüyorsunuz. Önce ortak bir aday ortaya çıkarmaya çalıştılar allem ettiler kallem ettiler ama başarı sağlayamadılar. Ne için bunu peşinden koştular Biliyorlar ki Recep Tayyip Erdoğan karşısında kendileri mertçe ortaya çıkarak kazanma imkanına sahip değiller. Milletin hafızasında onların yeri olumsuz. Onun için nasıl bir araya gelebiliriz de Recep Tayyip Erdoğan´ı devletin yönetiminden uzaklaştırırız dediler ancak başaramadılar. Sahada dolaşırken Türkiye Büyük Millet Meclisi itibarsızlaştırılacak, meclisin ve milletvekillerinin fonksiyonu kalmayacak diyerek milletimizin aklıyla alay etmeye kalktılar. Ancak bugün geldiğimiz noktada hesap ettikleri yine tuzak, yine oyun. Türkiye´nin geleceği için bir proje yok. AK Parti´mize ve Cumhurbaşkanımız Recep TayyipErdoğan´a destek sağlamalı, hiç olmadığı kadar daha çok çalışmalı, hem Bursa´yı büyütmeli, hem Türkiye´yi büyütmeliyiz. 16 yıllık iktidarımızın son 10 yılındı dünyada yapılan en büyük 10 projenin beşini gerçekleştirdik. Bu büyük projelerden bir tanesinde Kanal İstanbul projesidir. Ama gelgelelim bugün cumhurbaşkanı adayı olarak ortaya çıkan zatların bırak bu projeleri bir adım öteye götürmek için çabalamalarını, bu projeyi durdurmaktan bahsediyorlar. Bunlar millete yabancı, bunlar milleti tanımıyorlar. Türkiye´yi o eski, kötü, milletin ensesinde vurularak lokması alınan günlerde sanıyorlar ama artık öyle bir Türkiye yok artık. 24 Haziran´da Türkiye şaha kalkıyor şeklinde konuştu.

 

 

 
Bu haber 337 kez okunmuştur.
Kategori:
21.7.2019 23:10:35 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima