İsmail Aydın sahada

İsmail Aydın sahada

30 Mayıs 2018 Çarşamba 11:01

Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, 24 haziranda yapılacak seçim çalışmaları için Orhangazi’de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

 

Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, 24 haziranda yapılacak seçim çalışmaları için Orhangazi’de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Cumhuriyet Alanındaki Cumhur İttifakı ile Ak Parti ve MHP stantlarını ziyaret eden İsmail Aydın, esnaf turundan sonra Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Esnaf Sanatkarlar Odasını ziyaret etti.

Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın seçim çalışmalarını Orhangazi’de sürdürdü. 24 Haziran genel seçimlerinde yeninde listede yer almayan AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Orhangazi’de Cumhuriyet alanındaki Cumhur İttifakı ile AK Parti ve MHP stantlarını ziyaret etti. Stantlarda partililerle sohbet eden İsmail Aydın, MHP ilçe başkanı Necati Güneş ile de bir süre görüştü. İsmail Aydın daha sonra esnaf ziyaretlerinin ardından Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Güler ve yöneticileri ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu. İsmail Aydın daha sonra Esnaf ve Sanatkarlar  Odasını ziyaret ederek burada başkan Turgay Durmuş ve yöneticilerle bir araya geldi.

 
Bu haber 675 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2019 06:33:57 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima