Orhangazi Belediyespor'da Recep Alemdar yeniden başkan

Orhangazi Belediyespor'da Recep Alemdar yeniden başkan

5 Haziran 2018 Salı 10:20

Orhangazi Belediyespor’da Olağan Genel Kurul toplantısı Gökmen Yıldıran tesislerinde yapıldı. Bu sezon Bal liginde mücadele edecek olan Orhangazi Belediyespor’da Recep Alemdar 2 sezon aradan sonra yeniden kulüp başkanlığına seçildi.

Orhangazi Belediyespor’da Olağan Genel Kurul toplantısı İznik Gölü Sahilindeki Gökmen Yıldıran Tesislerinde yapıldı. Geçen sezon Bal ligine düşen Orhangazi Belediyespor’da yapılan kongre sonrasında başkanlığa Recep Alemdar 2 sezon aradan sonra yeniden seçildi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın yanı sıra kulüp başkanları ve yöneticilerinin ve delegelerin katıldığı kongrede divan başkanlığını Suat Çiftçi yaptı. Faaliyet raporu ve gelir gider raporlarının okunduğu kongrede raporlar oy birliği ile kabul edildi.

Bütçe 3,7 milyon TL

Orhangazi Belediyespor’un yeni sezondaki bütçesi ise 3,7 milyon TL olarak kabul edilirken, kongrede daha sonra seçimler maddesine geçildi. Geçen sezonun ikinci yarısından itibaren Selahattin Çelik’in başkanlık yaptığı Orhangazi Belediyespor’da yeni başkan Recep Alemdar oldu. Alemdar kongre sonrasında yaptığı değerlendirmede kırmızı siyahlı takımın yerinin asla bal ligi olmadığını belirterek, geçen yıl öyle yada böyle bu kulüp küme düştü. Bundan sonra yapılması gereken şey el birliği ile Orhangazi Belediyespor’u yeniden ait olduğu yer olan profesyonel lige çıkarmaktır dedi.

Recep Alemdar’ın yönetimi şu şekilde oluştu

Yönetim Kurulu

 1. Recep Alemdar
 2. Recep Çil
 3. İrfan Bayır
 4. Ayhan Toktürk
 5. Erol Çelikarslan
 6. Ender Teke
 7. Ümit Baykan
 8. Halil Kurtulmuş
 9. Zeynel Abidin Salmaşur
 10. İbrahim Ölmez
 11. Mustafa Gören
 12. Necati Güneş
 13. Serdar Büyükhan
 14. Rıdvan Ateş
 15. Recep Çakır
 16. Osman Yılmaz
 17. Temel Bilgin
 18. Yavuz Tuncer Yenigün
 19. Niyazi Kaymak
 20. Sabahattin Aslan

Denetleme Kurulu

 1. Celil Koç
 2. Hüseyin Eroğlu
 3. Müjdat Gürsoy

 
Bu haber 332 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:32:29 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.