Fenerbahçelilerde Ali Koç mutluluğu

Fenerbahçelilerde Ali Koç mutluluğu

5 Haziran 2018 Salı 10:25

Orhangazi’de yeni kurulan Orhangazi Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği yönetiminde Ali Koç sevinci yaşanıyor.

 

Orhangazi’de yeni kurulan Orhangazi Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği yönetiminde Ali Koç sevinci yaşanıyor. Önceki gün yapılan tarihi kongre ile başkanlığa seçilen Ali Koç’u destekleyen dernek yöneticileri, kongre öncesi ve sonrasında yeni başkanın yanında yer aldılar.

Fenerbahçe kulübünde tarihi genel kurul geride kaldı. 20 yıldır kulüp başkanlığı yapan Aziz Yıldırım’ın Ali Koç’a karşı kaybettiği tarihi kongrede başkanlığa seçilen Ali Koç Orhangazi Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği’ni de mutlu etti. Orhangazi’de bir süre önce kurulan ve faaliyetlerine hızlı başlayan Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği yönetimi, Ali Koç ile Fenerbahçenin şahlanacağı görüşünde. Dernek başkanı Birol Karan, kongre öncesi ve kongrede Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadyumunda Ali koç’un yerinde yer aldıklarını belirterek, tüm yönetimimiz olarak takımımızın ve yeni başkanımızın yanındayız dedi.

 
Bu haber 189 kez okunmuştur.
Kategori:
22.1.2019 06:14:40 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.