Aktaş'tan Yürüyüş yoluna tam not

Aktaş'tan Yürüyüş yoluna tam not

11 Haziran 2018 Pazartesi 12:10

İftar programı için Orhangazi’ye gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İftar sonrasına Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ile birlikte Şehit Erhan Öztürk Parkı içindeki Yürüyüş yolunu gezdi. 

 

İftar programı için Orhangazi’ye gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İftar sonrasına Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ile birlikte Şehit Erhan Öztürk Parkı içindeki Yürüyüş yolunu gezdi. Buradaki esnafla sohbet edip çay içen Aktaş, yürüyüş yolundaki çalışmalardan da övgü ile bahsetti.

Büyükşehir Belediyesi’nin iftar programı için Orhangazi’ye gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, iftar programı sonrasında Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve teşkilat mensupları ile birlikte Şehit Erhan Öztürk parkı içinde bulunan yürüyüş yolunu gezdi. Burada proje ile ilgili bilgi alan Alinur Aktaş, yürüyüş yolu üzerindeki esnafla da bir araya gelip çay içti ve sohbet etti. Alinur Aktaş, Park ve yürüyüş alanı üzerindeki çalışmalara tam not vererek, Orhangazi için viyzon bir çalışma olmuş. Bu konuda emeği geçen Belediye Başkanımız Neşet Çağlayan ve ekibini kutluyorum dedi. 

 
Bu haber 207 kez okunmuştur.
Kategori:
22.3.2019 10:13:16 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.