Fenerbahçelilerden Cihan Şen'e Hayırlı Olsun

Fenerbahçelilerden Cihan Şen'e Hayırlı Olsun

12 Haziran 2018 Salı 10:45

Orhangazi Fenerbahçe Taraftarlar Derneği, İznik Gölü Keramet Sulama Birliği Başkanlığı görevine atanan Orhangazi Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde görevli Cihan Şen’i ziyaret etti. 

 

Orhangazi Fenerbahçe Taraftarlar Derneği, İznik Gölü Keramet Sulama Birliği Başkanlığı görevine atanan Orhangazi Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde görevli Cihan Şen’i ziyaret etti. DSİ Kanununda yapılan değişiklik ile ülke genelindeki sulama birliklerinde yönetimlerin değiştirilmesi ve yetkinin Devlet Su İşleri Müdürlüklerine geçmesi kararlaştırılmıştı. Orhangazi’de faaliyet gösteren İznik Gölü Keramet Sulama Birliği’nde yeni başkanlığa Cihan Şen getirilmiş ve 8 Haziran Cuma günü görevi Recai Paçin’den devir almıştı. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğu yakınen bilinen Cihan Şen’e yeni görevinde hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken bu ziyaretlerden birisi de geçtiğimiz aylarda kurulan ve Orhangazi’nin en faal derneklerinden birisi haline gelen Orhangazi Fenerbahçe Taraftarlar Derneği’nden geldi. Dernek başkanı Birol Karan, yönetim kurulu üyeleri Polat Çakır ve Gölyaka Mahallesi Muhtarı İsmail Şahin tarafından gerçekleşen ziyarette renkli sohbetler yapıldı. Kendisine yapılan bu nazik ziyaretten dolayı teşekkürlerini sunan Cihan Şen, önümüzdeki günlerde iadeyi ziyaret gerçekleştireceğini dile getirdi.

 
Bu haber 171 kez okunmuştur.
Kategori:
22.3.2019 10:14:57 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.