Bayramlaşma programı belli oldu

Bayramlaşma programı belli oldu

12 Haziran 2018 Salı 11:29

Orhangazi Kaymakamlığı’nın Belediye ile birlikte tüm kurumlar ve STK’ların katılımı ile gerçekleştirdiği bayramlaşma programı belli oldu.

 

Orhangazi Kaymakamlığı’nın Belediye ile birlikte tüm kurumlar ve STK’ların katılımı ile gerçekleştirdiği bayramlaşma programı belli oldu. Resmi Bayramlaşma programı Ramazan Bayramının ilk günü saat 10.00’da Cumhuriyet Alanı’ndaki Meydan Aile Çay Bahçesinde gerçekleştirilecek.

Kaymakamlık ve Orhangazi Belediyesi tarafından birlikte organize edilen ve ilçe siyaseti, bürokrasi ve STK’ların katılımı ile gerçekleştirilen resmi bayramlaşma programı belli oldu. Buna göre Bayramlaşma programı bayramın birinci günü olan 15 Haziran Cuma günü saat 10.00’da Cumhuriyet Alanı’ndaki Meydan Aile Çay bahçesinde gerçekleştirilecek.

Kaymakamdan mesaj

Öte yandan Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Kaymakam Yılmaz mesajında şu görüşlere yer verdi; Bayramlar birlik, beraberlik, karşılılkoı sevgi, saygı, dosltluk ve kardeşlik duygularının pekiştiği, dargınlıkların unutulduğu, milli ve manevi değerlerin, inançların, örf ve adetlerin güçlendiği müstesna günlerdir. Toplumumuzda zaten var olan bu güzel hasletlerin bütün ömrümüzce yaşanmasını diliyoruz. Hep bir arada, huzurlu nice bayramlar temennisi ile Ramazan Bayramının Orhangazi halkına, bütün çalışma arkadaşlarıma, aileleriyle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, en içten duygularla bayramlarını kutluyorum.

 
Bu haber 299 kez okunmuştur.
Kategori:
23.5.2019 17:03:12 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.