Bursa Erdoğan'ı Bağrına Bastı

Bursa Erdoğan'ı Bağrına Bastı

12 Haziran 2018 Salı 11:34

24 Haziran genel seçimleri öncesinde miting programlarını sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Bursa’daydı.

 

24 Haziran genel seçimleri öncesinde miting programlarını sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Bursa’daydı. Erdoğan Atatürk Stadyumu Miting alanındaki mitinginde  Bursalılara alanı hınca hınç doldurarak Cumhurbaşkanına sahip çıktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 24 Haziranda yapılacak olan seçimlerin çalışmalarını sürdürüyor. Dün öğlen saatlerinde Niğde’de miting düzenleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğlenden sonra ise Bursa’da Atatürk Stadyumu Miting alanındaydı.

BURSALILAR BAĞRINA BASTI

Atatürk Stadyumu Miting alanını ağzına kadar dolduran Bursalılarak yaklaşık 1 saat süren bir konuşma yapan Erdoğan, Bursa’ya yapılan yatırımlar ile ilgili bilgi verdi. Bursa Bilecik hızlı tren hattının gelecek yıl hizmete girmesini planladıklarını, ardından Bursa İstanbul, Bursa-Ankara hızlı tren hatları açılmış olacak dedi. Bursa Şehir Hastanesini de gelecek yıl hizmete sokacaklarını belirten Erdoğan yatırımların Bursa’ya devam edeceğini ifade etti.

BAŞKAN ÇAĞLAYAN MİTİNG ALANINDAYDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa mitingini Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’da miting alanında ilçe belediye başkanları için ayrılan yerde izledi.

 
Bu haber 301 kez okunmuştur.
Kategori:
22.2.2019 10:19:34 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.