Efkan Ala Zeytin Borsasını ziyaret etti

Efkan Ala Zeytin Borsasını ziyaret etti

20 Haziran 2018 Çarşamba 12:55

Eski İçişleri Bakanı Ak Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala ve Ak Parti Gemlik İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Borsamızı ziyaret ederek Başkanlarımıza ve yeni dönem meclisimize çalışmalarında başarılar dilemişlerdir.

Eski İçişleri Bakanı Ak Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala ve Ak Parti Gemlik İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Borsamızı ziyaret ederek Başkanlarımıza ve yeni dönem meclisimize çalışmalarında başarılar dilemişlerdir. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır, Meclis Başkanı Mustafa Doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Burhan Atalay, Cevat Yazıcı, Meclis Başkan Yardımcısı Sinan Turan, Meclis Üyeleri Ali Öztürk, Mustafa Gündoğdu hazır bulunmuşlardır. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır Borsanın yaptığı çalışmalar ve önümüzdeki dönemde yapılması planlanan projeler hakkında brifing vermiştir. Askeri Hara’nın bulunduğu bölgede kurulması planlanan organize sanayinin içersinde gıda için ayrı bir bölüm oluşturulması ve ilçemizdeki zeytin firmalarının oraya taşınmasının bölge ve sektör için büyük önem taşıdığı bildirildi.   

 
Bu haber 265 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 08:56:12 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.