Rekor Fatih Mahallesinde

Rekor Fatih Mahallesinde

27 Haziran 2018 Çarşamba 15:22

24 Haziran Seçimlerinde Orhangazi’de 6 merkez mahallenin tamamında AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan birinciliği elde ederken, dış mahallelerde ise 13 mahallede ipi göğüsledi. 

 

24 Haziran Seçimlerinde Orhangazi’de 6 merkez mahallenin tamamında AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan birinciliği elde ederken, dış mahallelerde ise 13 mahallede ipi göğüsledi. Ak parti’nin en yüksek oy aldığı mahalle ise Fatih Mahallesi ile Örnekköy mahallesi oldu.

Orhangazi’de Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin sonuçları yavaş yavaş netleşiyor. Orhangazi’de Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan rakiplerini büyük bir farkla geride bırakarak ipi göğüslerken, Orhangazi’nin rekortmeni de Fatih Mahallesi oldu. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan Fatih Mahallesinde yüzd e78 ,74 oranında oy alırken, ilçenin rekortmeni oldu. Örnekköy Mahallesi ise yüzde 77,12 ile ikinci sırada yer aldı.

 
Bu haber 310 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 08:56:17 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.