Komutandan Jandarma binası inşaatında inceleme

Komutandan Jandarma binası inşaatında inceleme

25 Aralık 2012 Salı 23:16

Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yapımına başlanan ve inşaatı devam eden Yeni Jandarma Binasının inşaatını gezen Orhangazi Jandarma Komutanı Jand.Kd.Bçvş Nuri Berk, yapımcı firma yetkililerinden de çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Orhangazi’de Endüstri Meslek Lisesi binası karşısında yapımına başlanan ve toplam 7 bin m2’lik bir arsa üzerine inşa edilecek olan Yeni Jandarma Binasının inşaatı tüm hızıyla devam ederken, Orhangazi Jandarma Komutanı Jand.Kd.Bçvş Nuri Berk inşaatı gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Olumsuz hava koşullarına rağmen yapımcı firmanın büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdürdüğü inşaatta zemin kaplamaları ve temel çalışması yapıldı. Jand.Kd.Bçvş Nuri Berk, binanın toplam 5 bin 500 m2 taban alana inşa edileceğini belirterek, hizmet binası ile birlikte iki ayrı bloktan oluşacak lojman binaları olacak. Hizmet binası 3 kat ve toplam 2 bin m2 alana sahip olacak. Lojmanlar ise üçer kat iki blok ve toplam 12 daireden oluşacak dedi. Jand.Kd.Bçvş Nuri Berk, yapımcı firmanın hızlı bir şekilde çalıştığını da belirterek, Jandarma Hizmet Binasının iş teslimi 2013 yılının eylül ayında gerçekleşecek şekilde planlanmış durumda. Son derece modern bir yapı olacak. Bizim planımıza göre ise ekim ayında bina teslimi gerçekleşmiş olursa, 2013 yılı sonuna kadar da yeni hizmet binamıza taşınmış oluruz dedi. 
Bu haber 645 kez okunmuştur.
Kategori:
17.04.2014 07:40:50 
Yorum bulunamadı.
DOLAR
: 2,1392 TL
EURO
: 2,9604 TL
İNGİLİZ STERLİNİ
: 3,5981 TL
KUVEYT DİNARI
: 7,7511 TL
orhangazi haber bursa raf sistemleri
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.