Estetik dokunuşlar sürüyor

Estetik dokunuşlar sürüyor

2 Temmuz 2018 Pazartesi 14:12

Orhangazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde park ve bahçelerdeki düzenleme ve yeni peyzaj çalışmalarını sürdürüyor.

Orhangazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde park ve bahçelerdeki düzenleme ve yeni peyzaj çalışmalarını sürdürüyor. Orhangazi Belediyesi ekipleri şehrin iki ana arter caddesi olan Tozkoparan ve Yalova caddesi üzerine yeni çiçek saksıları yerleştirdi. Sabah erken saatlerde yapılan çalışmaları başkan Çağlayan’da takip etti.

Orhangazi Belediyesi şehir genelinde peyzaj çalışmalarını sürdürüyor. Park ve bahçelere yaptığı estetik dokunuşlarla bir çok bölgede güzel alanlar oluşturan ekipler Şehir Merkezinde ilçenin iki ana arteri olan Yalova Caddesi ile Tozkparan Caddeleri üzerindeki kaldırımlara yeni çiçek saksıları yerleştirdi. Özel çiçeklerin yer aldığı saksılar hafta sonu sabahın erken saatlerinden itibaren cadde güzergahında yerlerine yerleştirildi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, sabah erken saatlerde ekiplerin yürüttüğü çalışmaları yerinde inceleyip bilgi aldı.
Bu haber 210 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 08:53:07 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.