Yeni basketbolcu ordusu

Yeni basketbolcu ordusu

4 Temmuz 2018 Çarşamba 15:32

Orhangazi Belediyesi’nin Yaz Spor Okullarında özellikle basketbola ilgi dikkat çekiyor. 

 

Orhangazi Belediyesi’nin Yaz Spor Okullarında özellikle basketbola ilgi dikkat çekiyor. Bir basketbol şehri olma yolunda ilerleyen Orhangazi’de Belediye’nin yaz spor okullarında basketbol branşına bu yıl farklı yaş gruplarında 450 öğrenci katılıyor.

Orhangazi Belediyesi’nin Yaz Spor Okullarında Basketbol branşına büyük ilgi var. Orhangazi Belediyesi bünyesindeki Belediyespor’da basketbol branşının son yıllarda elde ettiği başarıların ardından bir basketbol şehri olma yolunda ilerleyen Orhangazi’de Belediye’nin yaz spor okullarında basketbola 450 farklı yaş kategorilerinde öğrenci katılıyor. Basketbol koordinatörü Harun Ayteş, her yıl yaz ve kış basketbol okulları ile ilçede basketbolu sevdirdik. Önemli başarılar da elde ettik. Bu konuda bizleri sürekli destekleyen Belediye başkanımızın bu başarıdaki payı da çok yüksek. Kendisine teşekkür ediyorum dedi. Yaz spor okulunda 450 minik yavrumuz arasında yapacağımız seçmeler ile Belediyespor bünyemize kazandıracağımız yeni sporcularımız olacak. Öğrenci velilerimize de ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum diye konuştu.

 
Bu haber 291 kez okunmuştur.
Kategori:
22.2.2019 10:18:35 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.