Diş Hastanesi, Devlet Hastanesi'ne taşındı

Diş Hastanesi, Devlet Hastanesi'ne taşındı

4 Temmuz 2018 Çarşamba 16:19

Orhangazi Devlet Hastanesi yönetimi, Hürriyet Mahallesi’nde bulunan ek binasında hizmet veren diş hastanesini taşıyarak kendi bünyesinde faaliyete soktu.

 

Orhangazi Devlet Hastanesi yönetimi, Hürriyet Mahallesi’nde bulunan ek binasında hizmet veren diş hastanesini taşıyarak kendi bünyesinde faaliyete soktu. Bundan böyle Orhangazi dEvlet Hastanesi’nde hizmet verecek olan Diş Hastanesi’nde ise yeni makineler ile 4 diş hekimi hastaları karşılayacak.

 

Orhangazi Devlet Hastanesi, Hürriyet Mahallesi Dolmacı 1. Sokak üzerinde ki ek binasında hizmet veren Diş Hastanesi’ni buradan taşıyarak kendi bünyesine dahil etti. Orhangazi Yeni Devlet Hastanesi’ne taşınan ve yeni ekipmanlarıyla faaliyete giren Diş Hastanesi hasta kabulüne 4 diş hekim ile hizmet verecek. Önümüz de ki hafta tam teçhizat hizmet vermeye başlayacak olan Diş Hastanesi içinse 2 yeni hekim için başvuruda bulunulduğunu bildiren Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Petriçli hataların artık diş sağlığı için Orhangazi yeni Devlet Hastanesi’ne geleceğini söyledi.

 

 
Bu haber 656 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 08:50:06 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.