Meclis Temmuz ikinci oturumunu yaptı

Meclis Temmuz ikinci oturumunu yaptı

11 Temmuz 2018 Çarşamba 13:19

Orhangazi Belediyesi’nin Temmuz Ayı Meclis toplantısının ikinci oturumu Neşet Çağlayan başkanlığında yapıldı. 

 

Orhangazi Belediyesi’nin Temmuz Ayı Meclis toplantısının ikinci oturumu Neşet Çağlayan başkanlığında yapıldı. Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen ve geçtiğimiz Perşembe günü yapılan ilk oturumda İmar Komisyonuna havale edilen 2 madde komisyonda görüşülerek meclisin onayına sunuldu.

Orhangazi Belediyesi’nin Temmuz Ayı Belediye Meclis toplantısının ikinci oturumu Belediye Başkanı Neşet Çağlayan başkanlığında Meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Geçen hafta Perşembe günü yapılan ilk oturumda İmar Komisyonuna havale edilen 2 maddenin görüşüldüğü mecliste İmar Komisyonunda oy çokluğu ile alınan iki maddenin kararı Meclisin onayına sunuldu.

Turşucular için düşünülen arsada plan değişikliği

Orhangazi Belediyesi’nin Temmuz ayı ikinci oturumunda ilk olarak Gemiç altında belediyeye ait yaklaşık 100 bin m2 arsa üzerinde planlanan Turşu Entegre Tesisleri ile ilgili imar düzenlemesi oldu. İmar Komisyonunda yapılan bu konudaki plan değişikliği mecliste oy çokluğu ile kabul edildi.

Süpürgelik’te 62 dekarlık sanayi alanında plan değişikliği

Temmuz ayı meclis toplantısının ikinci oturumunda yine imar komisyonundan gelen Cihanköy ile Ortaköy arasında kalan Süpürgelik bölgesindeki 62 dekarlık sanayi imarlı alanda yapılacak plan değişikliği görüşüldü. Bu madde yine oy çokluğu ile mecliste kabul edildi.

 
Bu haber 297 kez okunmuştur.
Kategori:
18.6.2019 07:01:13 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.