Lig'deki başarıyı Türkiye şampiyonasına taşıyacaklar

Lig'deki başarıyı Türkiye şampiyonasına taşıyacaklar

12 Temmuz 2018 Perşembe 12:13

Türkiye boks Ligi'nde Hatay Kocaçınar Kulübü adına dövüşen Orhangazi’nin genç yetenekli Boksörü Ferdi Altun ve Hocası Samet Akkuş ligde aldıkları galibiyetlerin devamını Türkiye şampiyonasında da göstereceklerini söyledi.

 

Türkiye boks Ligi´nde Hatay Kocaçınar Kulübü adına dövüşen Orhangazi’nin genç yetenekli Boksörü Ferdi Altun ve Hocası Samet Akkuş ligde aldıkları galibiyetlerin devamını Türkiye şampiyonasında da göstereceklerini söyledi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kick Box antrenörü Samet Akkuş, şu ifadelerine yer verdi. ‘bu hafta sonu da Kayseri´de önemli bir maçımız var. Başarılarımızın halkımız tarafından bilinmesini istiyoruz. Çok yakında herkes görecektir ki imkan verildiği zaman Orhangazi’nin gençleri her şeyi başarabilir. Kendimin de Sporculuk kariyerim devam ediyor Türkiye şampiyonasına çok sıkı çalışıyoruz. İnşallah emeğimizin karşılığını alacağız.’dedi.

 
Bu haber 251 kez okunmuştur.
Kategori:
21.7.2019 23:20:24 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima