Genç İmam 7 aylık yaşam mücadelesini kaybetti

Genç İmam 7 aylık yaşam mücadelesini kaybetti

12 Temmuz 2018 Perşembe 14:58

7 ay önce geçirdiği kalp krizi sonucu yoğun bakıma alınan ve o tarihten bu yana yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Orhangazili genç imam Musa Temel (38) hayatını kaybetti.

 

7 ay önce geçirdiği kalp krizi sonucu yoğun bakıma alınan ve o tarihten bu yana yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Orhangazili genç imam Musa Temel (38) hayatını kaybetti. Son olarak Karacabey’in Yarış mahallesi caminde görev yapan Musa Temel Orhangazi’de son yolculuğuna uğurlandı.

Orhangazili genç imam genç yaşında yaşamını yitirdi. 7 ay önce geçirdiği kalp krizi sonucu yoğun bakıma alınan ve o tarihten bu yana yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Musa Temel, 7 aylık yaşam mücadelesine yenik düşerek hayatını kaybetti. Evli ve 3 çocuk babası olan, 2 ay sonra ise dördüncü kez babalık heyecanı yaşamaya hazırlanan Musa Temel’in vefatı ailesi ve yakınlarını yasa boğdu. Son olarak Karacabey’in Yarış Mahallesi camiinde imam olarak görev yapan Musa Temel, dün ikindi vakti Gazi Orhanbey camiinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

 
Bu haber 443 kez okunmuştur.
Kategori:
22.3.2019 10:15:08 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.