En acı veda!

En acı veda!

12 Temmuz 2018 Perşembe 15:06

İstanbul’da yaşayan Orhangazili bir çiftin en ufak kızları 3 yaşındaki Zümra, doğuştan yakalandığı bağırsak hastalığına daha fazla dayanamadı.

 

İstanbul’da yaşayan Orhangazili bir çiftin en ufak kızları 3 yaşındaki Zümra, doğuştan yakalandığı bağırsak hastalığına daha fazla dayanamadı. Yapılan tüm tedaviye rağmen olumlu yanıt vermeyen Zümra bebek hayatını kaybetti.

Orhangazili Büşra – Fatih Usta çiftinin en küçük kızları 3 yaşındaki Zümra bebek bağırsak hastalığına yenik düştü. İstanbul’da ikamet eden çiftin iki çocuğundan en küçüğü olan Zümra bebek doğuştan yakalandığı hastalığı nedeniyle bir süredir tedavi görüyordu.

MİNİK BEDENİ DAHA FAZLA DAYANAMADI

Bir süredir tedavi gören Zümra bebeğin bedeni amansız hastalığa daha fazla dayanamadı. Bir çok operasyon geçiren Zümra bebek hayatını kaybetti. Zümra bebeğin cenazesi Ortaköy’e getirildi.

ORTAKÖY’DE DEFNEDİLDİ

Ortaköylü olan Zümra bebeğin ailesi cenaze ile köylerine döndü. Büyük bir acı yaşayan gözü yaşlı çiftin, Zümra’nın cenazesinde güçlükle ayakta durabildi. Zümra bebek, Ortaköy Mahallesi caminde öğle namazına müteakiben köy mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

 

 
Bu haber 349 kez okunmuştur.
Kategori:
22.3.2019 10:07:53 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.