Gazi Basketbol Turnuvası düzenlenecek

Gazi Basketbol Turnuvası düzenlenecek

18 Temmuz 2018 Çarşamba 10:57

Orhangazi Belediyesi ve İlçe Spor Müdürlüğü tarafından açılan Yaz Spor Okulları kapsamında basketbol çalışmaları yoğun şekilde sürüyor. 

 

Orhangazi Belediyesi ve İlçe Spor Müdürlüğü tarafından açılan Yaz Spor Okulları kapsamında basketbol çalışmaları yoğun şekilde sürüyor. Belediyespor basketbol koordinatörü Harun Ayteş Türkiye Basketbol Federasyonunun katkıları ile önümüzdeki süreçte Gazi Basketbol Turnuvası düzenleyeceklerini ifade etti.

Orhangazi Belediyesi ve İlçe Spor Müdürlüğü nezaretinde açılan Yaz Spor Okulları’nda basketbol branşına yoğun ilgi var. Devam eden Yaz Spor Okullarında Basketbol için farklı yaş kategorilerinde 400’e yakın sporcu eğitim görürken, Belediyespor Koordinatörü Harun Ayteş, Orhangazi’nin artık bir basketbol kenti olduğunu belirterek, hem yavrularımız hem de ailelerimiz basketbola yoğun ilgi gösteriyorlar. 2008 ile 2011 doğumlular arasında yaz spor okulunda yapacağımız seçmeler sonrasında farklı planlamalarımız olacak. Temmuz ayının sonunda bu yaş kategorilerine yönelik Türkiye Basketbol Federasyonu ve Orhangazi Belediyesi’nin katkıları ile Gazi Basketbol Turnuvası düzenlemeyi planlıyoruz dedi.

 
Bu haber 296 kez okunmuştur.
Kategori:
21.3.2019 16:00:23 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.