Güneş; ‘Yanlış yapan iflah olmamıştır'

Güneş; ‘Yanlış yapan iflah olmamıştır'

26 Temmuz 2018 Perşembe 10:52

Orhangazi MHP İlçe Başkanı Necati Güneş, İyi Parti’nin yapılanmasına karşın bir açıklama yapı

 

Orhangazi MHP İlçe Başkanı Necati Güneş, İyi Parti’nin yapılanmasına karşın bir açıklama yapı. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Güneş ‘yanlış yapan iflah olmamıştır.’dedi.

 

MHP Orhangazi İlçe Başkanı Necati Güneş sosyal medya hesabı üzerinde yaptığı açıklamada şu ifadelerine yer verdi. ‘Başka bir partinin iç işleri beni ilgilendirmez. Ne yaparlarsa yapsınlar. İster kongre yapsınlar, ister partiyi kapatsınlar. Ama sayelerinde milletimiz şunu tekrar hatırladı. MHP, dualı, şehitli bir davanın, dualı partisidir ve her kim kurt postuna bürünüp çakallık yaparak bu parti üzerinden çıkar sağlamaya. Kendi emellerini hayata geçirmek için parti üzerinde oyun oynamaya çalışırsa bu ayaklarına dolanır, kendilerine döner.”Bu dava dualı i´la-yı kelimetullah davasıdır. Yanlış yapan iflah olmamıştır. Bilge liderimizin sözü. İmanla yapılan ihanetle yıkılmaz. Allah yanlış yapanları sevmez.’

 
Bu haber 395 kez okunmuştur.
Kategori:
23.5.2019 17:07:31 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.