Ali Başçavuştan veda turları

Ali Başçavuştan veda turları

27 Temmuz 2018 Cuma 11:55

Orhangazi’de yaklaşık 5 yıldır Jandarma Komutanlığı Trafik Büro Amirliğinde görev yapan Jand.Bçvş.Ali Toga Muğla’nın Milas’a tayininin çıkmasından sonra veda ziyaretlerine başladı.

 

Orhangazi’de yaklaşık 5 yıldır Jandarma Komutanlığı Trafik Büro Amirliğinde görev yapan Jand.Bçvş.Ali Toga Muğla’nın Milas’a tayininin çıkmasından sonra veda ziyaretlerine başladı. Ali Toga Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Tuna Gazete’yi ziyaret ederek vedalaştı.

Orhangazi Jandarma Komutanlığında 5 yıldır görev yapan Trafik Tim Komutanı Ali Toga, Muğla’nın Milas ilçesine tayin oldu. Hafta sonuna kadar Orhangazi’deki ilişiğini kesecek olan Ali Toga, veda ziyaretleri kapsamında Tuna Gazete’yi ziyaret etti. Daha sonra Şoförler ve Otomobilciler Odasında başkan Ali Sevinç ile vedalaşan Ali Toga’ya oda yönetimi tarafından ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

 
Bu haber 333 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:34:08 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.