Kırmızı ışık ihlali canından ediyordu

Kırmızı ışık ihlali canından ediyordu

27 Temmuz 2018 Cuma 11:56

Orhangazi İznik Işıklı Kavşağı’nda meydana gelen kaza da kırmızı ışık ihlali yapan bir otomobile servis minibüsü çarptı. 

 

Orhangazi İznik Işıklı Kavşağı’nda meydana gelen kaza da kırmızı ışık ihlali yapan bir otomobile servis minibüsü çarptı. Kazada otomobil sürücüsü otomobilde sıkıştı. Yaralanan otomobil sürücüsünü vatandaşlar çıkardı.

Kaza önceki gün gece yarısı İznik Işıklı Kavşağı’nda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre İznik’ten Orhangazi istikametine doğru 77 AJ 86 plakalı otomobil ile seyir halinde olan Uğur Y. (30) iddiaya göre kırmızı ışık ihlali yaptı. Bu sırada Orhangazi’den Yalova istikametine doğru seyir halinde olan Mesut Memiş (50) hakimiyetindeki 16 S 744 plakalı servis minibüsü kırmızı ışık ihlali yapan otomobile çarptı.

Araçta sıkıştı

Servis minibüsünün çarpması ile araçta sıkışan otomobil sürücüsünü çevredeki vatandaşlar çıkardı. Ambulans ile Orhangazi ‘devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralı sürücüsü Acil Servis Bölümü’nde tedavi altına alındı. Kaza ile ilgili soruşturma sürüyor.

 
Bu haber 229 kez okunmuştur.
Kategori:
21.3.2019 16:00:03 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.