Yaz Okulu çeşitli etkinlikler ile sona erdi

Yaz Okulu çeşitli etkinlikler ile sona erdi

2 Ağustos 2018 Perşembe 11:54

Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu’nun düzenlediği Yaz Okulu etkinliği dün İznik Gölü Orhangazi Kıyısı’nda yapılan çeşitli etkinlikler ile sona erdi. 

 

Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu’nun düzenlediği Yaz Okulu etkinliği dün İznik Gölü Orhangazi Kıyısı’nda yapılan çeşitli etkinlikler ile sona erdi. Etkinliklerin son gününe Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’da katılarak burada çocuklar ile bir araya geldi.

 

Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu’nun düzenlediği Yaz Okulu dün İznik Gölü Orhangazi Kıyısı’nda yapılan çeşitli etkinliklerin ardından sona erdi. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın da aralarında bulunduğu etkinliğe Beleidye Başkan Yardımcısı Necmettin Şahin ve belediye meclis üyeleri katıldı. Düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi alış verişinde bulunan Başkan Çağlayan çocuklarla da bir araya geldi. Okul idarecileri ve öğretmenleri eşliğinde düzenlenen etkinliklerde öğrencilerin Yaz Okulu’nu başarı ile tamamladıkları bildirildi. Çağlayan çocuklara yeni eğitim öğretim yıllarında başarılar dileyerek hatıra fotoğrafı çekildi.

 
Bu haber 178 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:40:25 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.