Ramiz müdürden Tuna Gazete'ye ziyaret

Ramiz müdürden Tuna Gazete'ye ziyaret

3 Ağustos 2018 Cuma 12:33

İnegöl’e tayini çıkan Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin, veda ziyaretlerinden birini de Tuna Gazete’ye yaptı.

İnegöl’e tayini çıkan Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin, veda ziyaretlerinden birini de Tuna Gazete’ye yaptı. Orhangazi’nin kendisinde farklı bir yer edindiğine dikkat çeken Erçetin, İnegöl’de ki görevine 13 Ağustos’ta yapacağı devir teslim ardından başlayacağını belirtti.

Orhangazi’ye 15 Temmuz 2016 tarihinden kısa bir süre sonra atanan İlçe Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin, İnegöl’e tayinin çıkması ardından veda turlarına başladı. Ziyaretlerine devam eden Erçetin, Tuna Gazete’yi de ziyaret etti. Burada İmtiyaz Sahibi Hasan Bozbey ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Musa Öztürk ile bir araya gelen Erçetin, herkesten helallik istedi. Ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduklarını dile getiren gazete idarecileri Erçetin’e teşekkür etti. İnegöl’de her zaman kapısının açık olduğunu bildiren Erçetin 13 Ağustos’ta yapılacak devir teslim işleri ardından İnegöl’deki görevine başlayacağını dile getirdi. Tuna Gazete’ye çalışmalarında başarılar dileyen Erçetin, çekilen hatıra fotoğrafı ardından gazetenden ayrıldı.

 
Bu haber 142 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:40:56 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.