Avrupa Şampiyonu'ndan kaymakama ziyaret

Avrupa Şampiyonu'ndan kaymakama ziyaret

7 Ağustos 2018 Salı 12:56

Kick Boks Avrupa Şampiyonluğu kemeri sahibi Emre Seyrek, Avrupa Şmpiyonluğu kemerini koruyacağı önemli maçı öncesi Orhangazi İlçe Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz’ı ziyaret etti.

 

Kick Boks Avrupa Şampiyonluğu kemeri sahibi Emre Seyrek, Avrupa Şmpiyonluğu kemerini koruyacağı önemli maçı öncesi Orhangazi İlçe Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz’ı ziyaret etti. Düzenlenen ziyarette Seyrek, Kaymakam Yalçın’a destekleri için teşekkür etti.

 

Orhangazi Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz, Avrupa Kick Boks Şampiyonu Kemeri sahibi Emre Seyrek’i makamında ağırladı. Ziyaretlerin dolayı memnuniyet duyduklarını dile getien Kaymakam Yılmaz, ziyaretlerinden dolayı Seyrek’e Teşekkür etti. Seyrek, Eylül ayının birinde Almanya’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonluğu maçında kemerini koruya bilmek için mücadele edeceğini söyledi.Frankurt da düzenlenecek müsabaka da ise Emre Seyrek’in kilo grubunda en güçlü rakiplerden biri karşısına çıkacak. Kaymakam Yılmaz, spora ve sporcuya önem verilmesi gerektiğini dile getirerek ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi. Antrenörü Poyraz Seyrek tarafından maça hazırlandığını bildiren Emre Seyrek,  kemeri korumak için çalışmalarına gece gündüz devam ettiğini söyledi.

 

 
Bu haber 137 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:32:19 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.