Çeltikçi'de ki su sorununa neşter

Çeltikçi'de ki su sorununa neşter

8 Ağustos 2018 Çarşamba 13:44

Orhangazi’ye bağlı Çeltikçi Mahallesi’nde bir süredir yaşanan içme suyu problemine BUSKİ’den neşter geldi.

 

Orhangazi’ye bağlı Çeltikçi Mahallesi’nde bir süredir yaşanan içme suyu problemine BUSKİ’den neşter geldi. BUSKİ ekipleri Çeltikçi Mahallesi merkezinde sondaj ile 140 metre derinlikten içme suyu çıkardı.

Çeltikçi Mahallesi’nde yaşanan içme suyu problemine karşı sondaj ile su çıkaran BUSKİ yetkilileri mahalle merkezinde ki yaptığı çalışmada 140 metre derine inerek sondaj ile su çıkardı. İçme suyu problemine neşter vuran BUSKİ mahallelilerin takdirini topladı.

İÇMEYE SUYU YOK

İçme suyu probleminde neredeyse susuz kalan Çeltikçi Mahallesi’nin su depoları azalmış halk ise su problemine karşın muhtar ile birlikte çözüm aramaya başlamıştı. Mahalle Muhtarı Şevket Şirin, konu ile alakalı verdiği bilgilerde, ‘Mahallemizdeki içme suyu problemi uzun süredir çözüm için bekliyordu. Bizlerde imece usulü bir şeyler yapmayı düşünüyorduk. Nihayetinde BUSKİ duruma el attı. Bugün 140 metre derinlikten mahalle merkezimize içme suyu kazandırdık. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.’dedi.

 
Bu haber 146 kez okunmuştur.
Kategori:
21.3.2019 15:56:49 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.