Başkan Çağlayan Gazi'nin antrenmanını ziyaret etti

Başkan Çağlayan Gazi'nin antrenmanını ziyaret etti

8 Ağustos 2018 Çarşamba 13:53

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Belediyespor’un antrenmanını ziyaret etti, futbolculara tatlı ikram etti.

 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Belediyespor’un antrenmanını ziyaret etti, futbolculara tatlı ikram etti. Çağlayan futbolculara yaptığı konuşmada iyi bir kadro oluşturulduğunu ve futbolculara güvendiklerini belirterek, takımı arzulanan yere tekrar taşıyacağınıza inanıyorum dedi.

Yen isezon hazırlıklarını Gökmen Yıldıran Tesislerinde sürdüren Orhangazi Belediyespor’un antrenmanını ziyaret eden Belediye Başkanı Neşet Çağlayan futbolculara da moral verdi. Bal ligi temsilcimiz Orhangazi Belediyespor’un akşam antrenmanını ziyaret eden Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, teknik direktör Gökhan Çelebi ve futbolcularla bir araya geldi. Antrenman öncesi futbolculara da hitap eden belediye Başkanı Neşet Çağlayan, sağlam karakterli ve iyi bir kadro oluşturulduğunu belirterek, sizler üzerinize düşeni yapacaksınız, bizler de üzerimize düşeni yapacağız dedi. Çağlayan futbolculara yönelik, sizlere güveniyoruz. Bu sezon takımımızı olması gereken yere taşıyacağınıza da inanıyorum diye konuşarak, iyi bir takım olmak takımdaşlıktan, iyi arkadaşlıklardan geçiyor. Bunun da burada şu anda sağlandığını görmek bizi ziyadesiyle sevindiriyor dedi. Kulüp başkanı Recep Alemdar’ın da hazır bulunduğu ziyarette belediye başkanı Neşet Çağlayan, futbolcu ve teknik heyete baklava ikram ettikten sonra antrenmanı izledi.

 
Bu haber 189 kez okunmuştur.
Kategori:
21.3.2019 16:06:34 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.