Başol ailesinden destek

Başol ailesinden destek

11 Ocak 2013 Cuma 11:52

Orhangazi devlet Hastanesinin cihaz kampanyası devam ediyor. 

Orhangazi devlet Hastanesinin cihaz kampanyası devam ediyor. Daha önce bir çok işadamı ve kuruluş tarafından hastaneye çeşitli cihaz alımı yapılırken, son olarak İlçeye bağlı Y.Sölöz Beldesinin tanınmış ailesi olan Başol ailesinden Yag-Laser cihazı bağışlandı.

Orhangazi devlet Hastanesi yönetiminden konu ile ilgili yapılan açıklamada şu görüşler yer aldı; Yeni Sölöz beldesinden masör Şevket Başol ve oğulları masör Metin ve Turan Başol tarafından hastaneye YAG-LASER cihazı bağışı yapıldı.  Göz hastalıkları polikliniğinde kullanılacak olan cihaz ile ilgili olarak, hastane başhekimi Op.Dr Cumhur Kara;  lazer cihazının katarakt ameliyatlarından sonra gelişen kapsül kesafetlerinin , vitre bantlarının tedavisinde ;  bazı glokom (göz tansiyonu) türlerinin tedavisinde ve bazı diğer hastalıklarda kullanıldığını ifade etti. Diğer yandan bu bağışın şu ana kadar tek kalemde yapılan en büyük bağış olduğunu da vurguladı.  Kendisinin de göz hastalıkları uzmanı olması nedeniyle bağışla ilgili memnuniyetini dile getiren Başhekim Kara,  Şevket –Metin- Turan Başol’a teşekkür etti. Bağış konusunda hassasiyet gösteren Orhangazi halkına da teşekkür eden Kara,  bağışların bu tempoda devam etmesi temennisinde bulundu.

 
Bu haber 1155 kez okunmuştur.
Kategori:
20.04.2014 01:05:27 
Yorum bulunamadı.
DOLAR
: 2,1354 TL
EURO
: 2,9508 TL
İNGİLİZ STERLİNİ
: 3,5902 TL
KUVEYT DİNARI
: 7,7285 TL
orhangazi haber bursa raf sistemleri
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.