Hedefimiz daha fazla üretim

Hedefimiz daha fazla üretim

9 Ağustos 2018 Perşembe 13:28

Bursa Orman Bölge Müdürü Yalçın Akın Bursa ve Bursa Orman İşletme Müdürü Nacettin Doğan ile birlikte Orman İşletme Müdürlüğü Orhangazi Gürle Dağı kayın üretim sahalarını yerinde inceledi.

 

Bursa Orman Bölge Müdürü Yalçın Akın Bursa ve Bursa Orman İşletme Müdürü Nacettin Doğan ile birlikte Orman İşletme Müdürlüğü Orhangazi Gürle Dağı kayın üretim sahalarını yerinde inceledi. Bakım çalışmalarına ağırlık verilmesini isteyen Akın, hedeflerinin daha fazla üretim olduğunu söyledi.

Bursa Orman Bölge Müdürü Yalçın Akın, Bursa Orman İşletme Müdürü Nacettin Doğan ve Orhangazi Orman İşletme Şefi Serdar Yazıcı,  Gürle dağındaki kayın ağacı kesim sahalarını yerinde inceledi. Düzenlenen ziyarette kesim sahasında incelemelerde bulunan Akın, bölgede daha fazla üretim için bakım çalışmalarına ağırlık verilmesi gerektiğini söyledi. Orman emvali üretiminin artırılması için bakım çalışmalarına ağırlık verilmesini için gerekli talimatları veren Akın, Doğan ile birlikte Orhangazi şefliklerinde incelemeler de bulundu.

 
Bu haber 205 kez okunmuştur.
Kategori:
18.6.2019 06:55:51 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.