2018 Yılı vekâletle kurban fiyatları açıklandı

2018 Yılı vekâletle kurban fiyatları açıklandı

9 Ağustos 2018 Perşembe 15:19

Türkiye Diyanet Vakfı 2018 vekalet yoluyla kurban kesim bedeli yurt içinde 850 TL, yurt dışında ise 625 TL lira olarak belirlendi.

 

Türkiye Diyanet Vakfı 2018 vekalet yoluyla kurban kesim bedeli yurt içinde 850 TL, yurt dışında ise 625 TL  lira olarak belirlendi.

Vekaletle Kurban Bağışı yapmak isteyen  Vatandaşlarımız, ´www.tdv org´ ve ´bagis.tdv.org´ adreslerinden online bağış yapabilmenin yanı sıra il ve ilçe müftülüklerimize, cami görevlilerimize, tüm PTT şubeleri ve anlaşmalı bankalar aracılığıyla da vekalet yoluyla kurban programına katılıp, kurbanlarını vekalet yoluyla kestirebilir. Vatandaşlarımız ayrıca ´0312 416 90 00´ numaralı çağrı merkezini arayarak kurban vekaleti hakkında detaylı bilgi alabilir."

"KURBANLARINIZ, MAZLUM KARDEŞLERİMİZE DAĞITILIYOR"

"Yeryüzünde iyilik hakim olana kadar durmaksızın çalışmayı şiar edinen vakfımız, kestiği kurbanları yurt içinde ihtiyaç sahiplerine, sığınmacılara, Kur´an kurslarına ve öğrenci yurtlarına ulaştırmaktadır. Yurt dışında ise öncelikle açlık, yoksulluk ve iç çatışmaların yoğun olduğu Afrika´dan başlamak üzere, Orta Asya´dan Balkanlar´a, Kafkasya´dan Uzak Doğu ve Latin Amerika´ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada mazlum kardeşlerimize kurban dağıtımı yapılmaktadır." 25 yıllık tecrübesi, deneyimli kadrosu, üstlendiği ulvi emanetin bilinci ve asla suistimale müsaade etmeyen disipliniyle vekaletle kurban kesimi konusunda öncü ve örnek olaln TDV  "Bugüne kadar 1 milyon 364 bin 158 hisse kurbanın kesim ve dağıtımı vakfımız tarafından gerçekleştirilmiştir. Vekaleti alınan kurbanlar, vekalet sahiplerinin isimleri tek tek okunmak suretiyle bizzat Başkanlığımız ve Vakfımız görevli ve gönüllüleri nezaretinde kesilmektedir."

 
Bu haber 307 kez okunmuştur.
Kategori:
27.5.2019 11:31:58 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.