Halkeğitim'de yeni müdür göreve başladı

Halkeğitim'de yeni müdür göreve başladı

28 Ağustos 2018 Salı 11:00

Orhangazi’de uzun yıllardır 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi’nde müdürlük görevini yürütürken, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne tayin olan Bilal Kuzu yeni kurumunda göreve başladı.

Orhangazi’de verdiği kurslarla başarılara imza Halk Eğitim Merkezinin yeni müdürü Bilal Kuzu oldu. İlçe de sekiz yıldır 15 Temmuz Şehitler lisesinde görev yapan Bilal Kuzu bundan sonraki görevini Halk Eğitim Merkezinde müdür olarak devam edeceğini belirterek; “ öğretmenlik hayatımın 17. yılındayım o yıllar içerisinde on beş yılımı okullarda idarecilik yaptım. 8.yılım da Orhangazi’de 15 Temmuz şehitler lisesinde geçirdim. Orada okulumuzdan desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakam’ı Dr. Yalçın Yılmaz’a, Belediye başkanı Neşet Çağlayana ve Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun’a teşekkürlerimi sunuyorum. Gönül ister ki okulda devam etmek. Ama bizim elimizde olan bir şey değil. Görev her yer de kutsaldır. Halk Eğitim Merkezinde de iyi görev yapacağıma ve merkezimizi daha iyi konumlara getireceğimi düşünüyorum” diyerek şimdiden hayırlı olsun dileklerine gelen dostlarına şükranlarını sundu.
Bu haber 446 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2019 06:34:16 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima