İznik Belediyesi eylül meclisini yaptı

İznik Belediyesi eylül meclisini yaptı

6 Eylül 2018 Perşembe 15:15

2018 yılı Eylül ayı Meclis Toplantısı, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın başkanlığında, Gençlik ve Kültür Merkezi’nde bulunan salonda gerçekleşti. 

 

2018 yılı Eylül ayı Meclis Toplantısı, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın başkanlığında, Gençlik ve Kültür Merkezi’nde bulunan salonda gerçekleşti. Meclis toplantısında beş gündem maddesi  karara bağlandı.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, yaptığı açılış konuşmasında “Sevgili arkadaşlarım, öncelikle hepinize hayırlı günler diliyorum. Meclisimizde alınan kararların ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi. Meclis, Ağustos 2018 ayına ait meclis toplantısında alınan kararların özetlerinin okunmuş olarak oy birliğiyle kabul edilmesiyle başladı.

İnsan Kaynakları Ve Eğitim Müdürlüğü tarafından meclise sunulan, İznik Belediyesi boş kadrolarında derece değişikliklerinin görüşülmesi maddesi meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.

İznik Belediyesi Ülker Aktar Huzurevi’nin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na devredilmesi maddesi de meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün müzekkeresi ekinde sunulan plan tadilatı talebi ve ilgili dilekçeler ile İmar Komisyonu’nun plan tadilatlarına ilişkin raporlar da meclis üyeleri tarafından görüşülerek karara bağlandı.

Meclise gönderilen dilekçeler ve raporlar incelenmek üzere ilgili komisyonlara havale edilirken, bir sonraki meclis toplantısının ise 2 Ekim 2018 tarihinde saat 15.00’te gerçekleştirilmesi oy birliği ile kabul edildi.

 
Bu haber 227 kez okunmuştur.
Kategori:
23.5.2019 17:05:06 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.