Taraftara çağrı

Taraftara çağrı

21 Eylül 2018 Cuma 14:25

Hafta sonu başlayacak olan Bal liginde ilk hafta kendi evinde Gülbahçespor ile karşı karşıya gelecek olan Orhangazi Belediyespor’da yönetim, taraftara çağrıda bulundu.

 

Hafta sonu başlayacak olan Bal liginde ilk hafta kendi evinde Gülbahçespor ile karşı karşıya gelecek olan Orhangazi Belediyespor’da yönetim, taraftara çağrıda bulundu. İlk hafta iç sahada oynanacak olan maçta taraftar desteğine ihtiyaç duyulduğunu belirten kırmızı siyahlı yönetim, taraftar desteği ile lige galibiyetle başlamak istiyoruz diye konuştular.

Orhangazi Belediyespor ligin ilk haftasında kendi evinde Gülbahçe ile karşı karşıya gelecek. Bal liginde sezonuna Pazar günü saat 15.00’de ilçe stadyumunda oynanacak olan maçla başlayacak olan Orhangazi Belediyespor’da yönetim, taraftara çağrıda bulundu. İlk hafta oynanacak olan maçta taraftar desteğine ihtiyaç duyduklarını belirten yöneticiler, lige galibiyetle başlamak istiyoruz. Hedefimiz 3 puan almak. İç sahada oynayacağımız maçta taraftarımıza da çok ihtiyacımız olacak dedi.

 
Bu haber 2452 kez okunmuştur.
Kategori:
28.3.2020 10:44:31 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima