Döktaş ailesi geleneği sürdürüyor

Döktaş ailesi geleneği sürdürüyor

21 Eylül 2018 Cuma 15:04

Orhangazi’de kurulduğu 1970’li yıllardan bugüne kadar Döktaş Fabrikasında yönetici konumunda çalışan yaklaşık 150 kişilik grup her yıl gerçekleştirdikleri buluşmayı bu yıl da Çınar Restoran’da yaptı. 

 

Orhangazi’de kurulduğu 1970’li yıllardan bugüne kadar Döktaş Fabrikasında yönetici konumunda çalışan yaklaşık 150 kişilik grup her yıl gerçekleştirdikleri buluşmayı bu yıl da Çınar Restoran’da yaptı. Ahmet Yılmaz’ın organizasyonu ile gerçekleşen yemekli buluşmada fabrikanın eski çalışanları geçmişi yad etti.

Döktaş Fabrikasının ilk üretime başladığı 1978 yılın fabrikanın ilk genel müdürü olan Mete Nakiboğlu, Fabrika müdürü Hamdi Doğru, Fabrikanın genel müdürü Yaylalı Günay, Ömer Lütfü Erten, Personel Müdürü Cengiz Karahasanoğlu, fabrikada geçmiş dönemde ve halen görev yapan bir çok şef ve müdür düzeyindeki isimlerin de katıldığı geleneksel Döktaş buluşması Çınar Restoran’da yapıldı. Daha önce fabrikada çalışan ve emekliye ayrılan, Orhangazi ve ilçe dışında yaşayan bir çok işçinin de katıldığı yemek renkli görüntülere sahne oldu. Fabrikanın kuruluş aşamasındaki yönetim kadrosunun konuşmalar yaptığı gecede zaman zaman duygusal anlar da yaşandı. Eski yöneticilerin konuşma yaptığı gecede Döktaş ailesi şarkı ve türkülerle doyumsuz bir gece yaşadılar.

 




Bu haber 592 kez okunmuştur.
Kategori:
29.3.2020 14:12:59 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima