Arazi yollarında iyileştirmeler sürüyor

Arazi yollarında iyileştirmeler sürüyor

16 Ekim 2018 Salı 09:15

Orhangazi Belediyesi, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ekipleri arazi yollarında iyileştirme çalışmalarını yürütüyor. Zeytin hasadının başlaması ile birlikte ekipler ihtiyaç duyulan bölgelerdeki yollara müdahale ederek çiftçinin kullanımına sunuyor.

Orhangazi Belediyesi Muhtarlık işleri müdürlüğü ekipleri tarafından arazi yollarında düzenleme çalışmaları devam ediyor. Yaz döneminde bir çok yolda asfalt çalışması yapan Orhangazi Belediyesi, zeytin hasadının başlaması ile birlikte ulaşımda sıkıntı yaşanan bölgelerde de düzenlemelerine başladı. Belediye Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ekipleri tüm tarım alanlarında incelemelerini sürdürüp ihtiyaç duyulan bölgelere müdahale ediyor. Zeytin çiftçisi ise çalışmalardan memnun. Vatandaşlar bir çok bölgede asfalt çalışması yapıldığını, kalan bölgelerde ise ekiplerin yaptığı düzenlemelerin işlerini kolaylaştırdığını belirterek, ekiplere teşekkür ettiler.  
Bu haber 557 kez okunmuştur.
Kategori:
29.3.2020 15:40:34 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima