Bil Koleji'nin programı ayakta alkışlandı

Bil Koleji'nin programı ayakta alkışlandı

29 Ekim 2018 Pazartesi 14:28

Orhangazi’nin tek özel okulu olarak faaliyet gösteren Bil Koleji, Cumhuriyet’in kuruluşunun 95. Yılında büyük beğeni toplayan program düzenledi.  Veliler, çocuklarının gösterilerini ayakta alkışladı.

Bil Ortaokulu öğrencilerinin görev aldığı, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, saygı duruşu ve İstiklal Marşı sonrası Kampüs Müdürü Gökhan Yükseler ve Eğitim Koordinatörü Cihad Keskin’in konuşmalarıyla başladı. Bil Koleji velilerinin aktif şekilde katılım sağladığı programda öğrenciler de salonda yerini aldı.

SAHNE GENÇLERİN

Ortaokul öğrencilerinin marşlar, şarkılar, şiirler, danslar ve jimnastik gösterileriyle büyüleyen program, sahne süslemeleriyle de dikkat çekmeyi başardı. Büyük beğeni toplayan gösteri sonrası katılım gösteren veliler, “Cumhuriyet’in yılmaz bekçileri olan çocuklarımızla birlikte böyle harika bir gösterinin altına imza atan Bil Koleji ailesine çok teşekkür ediyoruz. Yarınlara umutla bakmamızı sağlayan, geleceğimizin ümidi olan gençlerimiz, çocuklarımız Cumhuriyet’in ne anlamlara geldiğini bize bir defa daha çok güzel bir şekilde hissettirdiler.” şeklinde konuştular.

AYAKTA ALKIŞLANDI

Bil Koleji’ndeki Cumhuriyet kutlaması veliler ve öğrencilerden büyük beğeni topladı. İzleyiciler birçok sunumu ayakta alkışladı. Programda konuşan Bil Koleji Orhangazi Kampüsü müdürü Gökhan Yükseler, “Bil Koleji’nin yenilenen vizyonu, hedeflediği yarınlar ve kazandıracağı başarılar hiçbir şeyle sınırlı değil. Çocuklarımıza doğru bir eğitim verdiğimiz takdirde onların başaramayacağı hiçbir şey yok.” ifadelerini kullandı. Onuncu Yıl Marşı’yla noktalanan program dakikalarca ayakta alkışlandı.
Bu haber 300 kez okunmuştur.
Kategori:
20.10.2019 18:15:32 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima