Şenol Bektaş'a son veda

Şenol Bektaş'a son veda

29 Ekim 2018 Pazartesi 14:32

Orhangazi’nin tanınmış ve sevilen simalarından, Bursasporlular Derneği’nin eski başkanlarından Şenol Bektaş (47) uzun süredir tedavi gördüğü hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti. İnegöl’deki bir hastanede vefat eden 3 çocuk babası Şenol Bektaş dün son yolculuğuna uğurlandı.

Orhangazi’nin tanınmış ve sevilen simalarından, bir dönem Orhangazi Bursasporlular Derneği´nin başkanlığını da yapan Şenol Bektaş Uzun süredir mücadele ettiği hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. 47 yaşında yaşamını yitiren Şenol Bektaş bir süredir İnegöl’deki bir Hastanede tedavisi devam eden Şenol Bektaş öğlen vakti Gazi Orhanbey Camiinde kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında toprağa verildi.

BİNLERCE İNSAN KATILDI

Şenol Bektaş’ın Gazi Orhanbey Camiindeki cenaze namazına Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bursasporlu bazı yöneticiler, Siyasiler, Bursaspor taraftarları, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.   
Bu haber 597 kez okunmuştur.
Kategori:
20.10.2019 18:13:21 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima