Şehrin çehresini değiştirecek

Şehrin çehresini değiştirecek

6 Kasım 2018 Salı 15:24

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ve Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ile birlikte Orhangazi’de yapımı devam eden Kültür Merkezi ve Kent Meydanı Projesinde incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, Kültür Merkezi’nin Orhangazi’nin çehresini değiştirecek devasa bir proje olduğunu ifade etti.

Orhangazi’de yapımına devam edilen dev proje Kültür Merkezi ve Kent Meydanı Projesi’ni yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, merkezin Orhangazi’nin çehresini değiştireceğini ifade etti. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Ak Parti İlçe başkanı Fahrettin Uludağ, Meclis üyeleri ve Ak Partili yöneticiler ile birlikte Kültür Merkezi inşaatını gezdiler. İnşaat sahasında yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Alinur Aktaş, Kültür Merkezi İnşaatının yapım süresini öne çekeceklerini belirterek, bizim planımıza göre projenin tüm etaplarını 2019 yılına kadar tamamlamayı düşünüyoruz. Bu konuda yüklenici firmamızdan da aynı garantiyi aldık dedi. Alinur Aktaş Projenin büyük bir proje olduğunu da belirterek, daha önce ilk etapta 7 milyon TL harcanmış, ikinci etap ihalesi de yaklaşık 27,5 milyon TL’ye malolacak, içerisinde bir çok Kültürel alanlar ile ticaret merkezinin yer alacağı, meydan projesinin de dahil olacağı bir proje. Bu proje eminim Orhangazi’nin çehresini değiştirecek dedi. Belediye başkanı Neşet Çağlayan ise projeye destek olan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür ederek, günden güne değişen ve güzelleşen ilçemize bu dev eser büyük değer katacak dedi.  
Bu haber 222 kez okunmuştur.
Kategori:
21.7.2019 23:17:15 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima