CNC tezgahında feci ölüm

CNC tezgahında feci ölüm

10 Aralık 2018 Pazartesi 16:36

Orhangazi’de Döktaş fabrikasında işleme bölümünde bakımcı olarak çalışan bir işçi, CNC tezgahında çalıştığı esnada makineye sıkışarak hayatını kaybetti.

 

Olay bugün saat 15.00 sıralarında Orhangazi’nin en büyük sanayi kuruluşlarından birisi olan Döktaş fabrikasında meydana geldi. Alınan bilgilere göre Döktaş Fabrikasında İşletme bölümünde Elektrik bakımcısı olarak çalışan Sedat Ulu (43) bakım için gittiği İşleme bölümündeki CNC tezgahında çalıştığı esnada iddiaya göre CNC tezgahının hareket etmesi sonucu tezgaha sıkıştı. Ağır yaralanan Sedat Ulu için olay yerine sağlık ekipleri çağrıldı. Sedat Ulu’nun duran kalbi sağlık ekiplerinin müdahalesi ile yeniden çalıştırıldı.

HASTANEDE KURTARILAMADI

Sedat Ulu buradaki müdahalenin ardından Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ağır yaralı olan Sedat Ulu burada doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olay sonrasında hastaneye gelen Döktaş yöneticileri ise acı haberle yıkıldı. Sedat Ulu’nun evli ve 2 çocuk babası olduğu ve yaklaşık 1 yıldır Döktaş fabrikasında çalıştığı belirlendi.  

 
Bu haber 2401 kez okunmuştur.
Kategori:
20.10.2019 18:12:18 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima