AK Gençlik Danışma Meclisini yaptı

AK Gençlik Danışma Meclisini yaptı

17 Aralık 2018 Pazartesi 11:33

Ak Parti Orhangazi Gençlik Kolları’nın Danşma Meclisi toplantısı geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Parti lokalindeki toplantıya Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti Bursa Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, İlçe başkanı Fahrettin Uludağ ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Koçyiğit ile birlikte çok sayıda genç katıldı.

AK Parti Orhangazi Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısı İlçe teşkilat binasında yapıldı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti Bursa Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, İlçe başkanı Fahrettin Uludağ ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Koçyiğit ile birlikte Eski Gençlik Kolları Başkanları, yöneticiler ve partililerin katıldığı Danışma Meclisinin açılış konuşmasını Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Koçyiğit yaptı. Koçyiğit, göreve geldikleri günden bu yana özellikle gençlere yönelik bir çok çalışmada bulunduklarını belirtti. Daha sonra kürsüye gelen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ise AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere verdiği desteğini hatırlatarak, Ak Parti teşkilatlarımızın kuruluşundan bugüne kadar her zaman gençler itici gücü olmuştur. Onlar direklere bayrak asmaktan, gençlere yönelik bir çok faaliyetin içinde yer aldılar dedi. Belediye Başkanı Çağlayan, kendisinin de Gençlik kolları yöneticiliği ve başkanlığı ile siyasete atıldığını hatırlatarak, bizler geçmişte, bugün ise siz gençler bu davaya hizmet ediyor ve etmeye devam edeceksiniz. Siyasetin itici gücüsünüz. Bizler de yerel yöneticiler olarak gençlerimiz için yeni hizmetler, yeni projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz dedi. daha sonra kürsüye gelen Ak Parti ilçe başkanı Fahrettin Uludağ Ak Gençliğin yaptığı çalışmalar ve fedakarlıklarla teşkilata büyük katkı sağladığını belirterek, tüm gençlik kolları üyelerine teşekkür etti. Danışma Meclisinde son olarak söz alan Bursa Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse geçen haftalarda İl Gençlik Kolları Danşma Meclisini yaptıklarını, ilçe gençlik kolları meclislerinin de teker teker yapılıp tamamlanacağını ve yerel seçim sürecine en iyi şekilde hazırlanacaklarını ifade etti.
Bu haber 223 kez okunmuştur.
Kategori:
23.5.2019 16:59:57 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.