Suriyelilerin kavgasında kan aktı

Suriyelilerin kavgasında kan aktı

17 Aralık 2018 Pazartesi 11:37

Orhangazi’de Küçük Sanayi Sitesindeki bir mermer atölyesinde çalışan Suriyeliler arasında çıkan kavgada iki kardeş bıçakla yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan birisinin durumu ağır.

Olay sabah saatlerinde Orhangazi’de Küçük Sanayi Sitesi’ndeki bir mermer atölyesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre aynı Mermer Atölyesinde çalışan Mahmut Alp Ahmed (18) isimli Suriyeli bir kişi ile yine Suriyeli oldukları belirlenen Ahmet El Salih (26) ve Abdullah El Salih (20) isimli kardeşler arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonrasında Mahmut Alp Ahmed isimli Suriyeli diğer iki kardeşi bıçakla yaralandı. Yaralanan Ahmet ve Abdullah El Salih isimli kardeşler mermer atölyesine ait araçla Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Suriyeli iki kardeşten durumu ağır olan Ahmet El Salih buradaki ilk müdahalenin ardından Bursa Devlet Hastanesine sevkedildi. Olay sonrasında kayıplara karışan ve iki kardeşi bıçakladığı ileri sürülen Mahmut Alp Ahmet’in bulunması için Jandarma Ekipleri çalışma başlattı.  
Bu haber 867 kez okunmuştur.
Kategori:
18.6.2019 06:45:44 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.