OCAKTA TESLİM EDİLİYOR

OCAKTA TESLİM EDİLİYOR

28 Aralık 2018 Cuma 10:38

Orhangazi'de eski hastane binasının yerine yapılan 32 derslikli okul inşaatı tamamlandı. Bina inşaatının ardından çevre düzenlemesi ve bahçe düzenlemeleri devam eden okul binasının geçici kabulü Ocak ayında yapılacak.

Orhangazi´de yaklaşık 1 yıl önce başlanan okul inşaatı tamamlanıyor. Eski hastane binasının yerine ortaokul binası olarak inşa edilen 32 derslikli okul binasında bina ve bina içindeki tüm çalışmalar tamamlandı.

GEÇİCİ KABUL OCAK AYINDA

Okul inşaatını sürdüren yüklenici firma yetkilileri okul binasında ana bina ile içindeki tüm çalışmaların tamamlandığını belirterek, bina dışı, bahçe zemini ve bahçe düzenlemesi ile çevre düzenlemelerinin de 10 günlük bir çalışması kaldı. Bu çalışmaların tamamlanması ile birlikte okul inşaatı teslim edilecek hale getirilecek. Öyle görünüyor ki Ocak ayında binanın geçici kabulünü gerçekleştirmiş olacağız dedi.

YARI YILDA AÇILMASI DÜŞÜNÜLMÜYOR

Öte yandan Eski hastane binası bölgesinde ortaokul binası olarak hizmet verecek olan, Koç ve Orhanbey Okullarının ortaokul kısmının eğitim görmesi planlanan yeni okul binasının ocak ayında tamamlanacak olmasına rağmen öğrencilerin ve ailelerinin zorluk çekmemeleri için binanın 2019 Eylül ayında hizmete sokulması planlanıyor. Binanın teslim edilmesinin ardından ise Milli Eğitim binanın iç tefrişatı ile ilgili çalışmaları başlatacak.  
Bu haber 624 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2019 06:34:56 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima