Muhsin Yazıcıoğlu'na anma gecesi

Muhsin Yazıcıoğlu'na anma gecesi

4 Ocak 2019 Cuma 12:44

Alperen Ocakları Orhangazi Şubesi Mart 2009’da helikopter kazası sonrasında şehit olan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu için anma gecesi düzenledi. Geceye Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Büyük Birlik Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Keneş, Alperen Ocakları üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Alperen Ocakları Orhangazi Şubesi, merhum Muhsin Yazıcıoğlu için bir anma gecesi düzenledi. Mart 2009’da şüpheli bir helikopter kazası sonucu şehit olan Muhsin Yazıcıoğlu anısına düzenlenen geceye Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Büyük Birlik Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Keneş, Alperen Ocakları Orhangazi Şube Başkanı Furkan Karaca, siyasiler, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Kuran-ı Kerim tilaveti ve İstiklal Marşı ile başlayan gecenin açılış konuşmasını Alperen Ocakları Orhangazi Şube Başkanı Furkan Koçyiğit yaptı. Daha sonra kürsüye gelen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Muhsin Yazıcıoğlu’nun çok büyük bir devlet adamı olduğunu, onun değerinin ise daha çok kaybedildikten sonra anlaşıldığını belirtti. Daha sonra kürsüye gelen Büyük Birlik Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Keneş Genç Alperenlere Muhsin Yazıcıoğlu’nu daha iyi anlatmaları gerektiğinin altını çizdi. Program daha sonra şiirler ve Yazıcıoğlu anısına hazırlanan sunumlarla devam etti. 
Bu haber 216 kez okunmuştur.
Kategori:
23.5.2019 16:57:07 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.