Cumhurbaşkanı Cuma günü Bursa'da

Cumhurbaşkanı Cuma günü Bursa'da

13 Şubat 2019 Çarşamba 19:54

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bursa'ya geliyor! Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında 15 Şubat Cuma günü Bursa'da vatandaşlarla buluşacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Şubat Cuma günü Bursa´da olacak. Erdoğan´ın Bursalılara Atatürk Stadyum Meydanı´nda seslenmesi bekleniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında 15 Şubat Cuma günü 15.00´te Bursa´da vatandaşlarla buluşacağı öğrenildi.  Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, yaptığı açıklamada programın bugün netleştiğini belirterek, "Cumhurbaşkanımızın Bursalılarla buluşacağı tarih belli oldu. Tüm teşkilatlarımızla seçim için sahadayız. Bursa´ya yakışan bir karşılama ve miting yapacağız"dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın normalde her gün iki miting planı bulunduğunu ancak Cuma günü için tek mitingin Bursa´da olacağını kaydeden Salman, "Cuma günü 15.00´te tüm Bursalıları mitingimize bekliyoruz. Miting Gökdere Meydanı´nda yapılacak. Bursa teşkilatları olarak her geçen gün seçim temposunu arttırıyoruz. Cumhurbaşkanımız da Bursa´ya ayrı bir önem veriyor. İnşallah güzel bir miting ve karşılama olacak" dedi.
Bu haber 156 kez okunmuştur.
Kategori:
21.3.2019 16:06:51 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.