Bekir Aydın, Aile Birlikleri üyeleri ile buluştu

Bekir Aydın, Aile Birlikleri üyeleri ile buluştu

22 Şubat 2019 Cuma 16:27

Cumhur İttifakı'nın Ak Parti Belediye Başkan adayı Bekir Aydın, seçim çalışmaları kapsamında Orhangazi'deki tüm okulların Okul Aile Birlikleri Başkanları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Tüm aile birlik başkanları ile tek tek sohbet eden Bekir Aydın, aile birliği üyelerinin tüm taleplerini not etti. Bekir Aydın, Eğitimden sağlığa, sosyal hayattan şehrin tüm ihtiyaçlarına kadar her sorunu tek tek çözeceğiz dedi.

Cumhur İttifakı´nın Ak Parti Belediye Başkan adayı Bekir Aydın, İlçe başkanı Fahrettin Uludağ ve teşkilat mensupları ile birlikte sabah kahvaltısında Orhangazi´deki tüm okulların Okul Aile Birlikleri Başkan ve yöneticileri ile bir araya geldi.

EĞİTİMDE HİÇ BİR EKSİĞİMİZ KALMAYACAK

Ak Parti Belediye Başkan adayı Bekir Aydın, AK Parti iktidarı olarak 16 yıllık iktidarları döneminde eğitimde çok büyük yatırımlar yaptıklarını belirterek, ilçemizde Ak Parti iktidarı döneminde derslik sayılarını büyük oranda artırdık. 15 yeni okul inşası gerçekleştirildi. Bu sayede okullarımızın tamamında tekli eğitime geçiş sağlandı. Eğitimdeki fiziki koşulların yanı sıra, eğitim kalitesinin artırılması için de hem iktidar olarak hem de AK Partili belediyeler olarak büyük yatırımlar ve katkılar sağladık dedi.

HER SORUNUN ÇÖZÜMÜ BİZDE

Ak Parti Belediye Başkan adayı Bekir Aydın, 31 Marttan itibaren Ak Partili belediyeciliğin de devam edeceğini belirterek, proje işi Ak Parti´nin işi. Şehri yeniden imar ettik, etmeye devam edeceğiz. Özellikle bu kentte eğitim alanında yapılan yatırımlar ortada. Bizler de yerel yönetim olarak okullarımızın, öğrenci ve öğretmenlerimizin her sorunu ile yakından ilgilenip tamamını çözüme kavuşturmak için çalışacağız dedi.
Bu haber 377 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2019 06:37:00 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima