Göl Projesi baharda hizmette

Göl Projesi baharda hizmette

22 Şubat 2019 Cuma 16:37

Orhangazi'de İznik Gölü Sahilinde başlatılan Göl Sahil Projesinde sona yaklaşıldı. İznik Gölü Orhangazi sahilinde Çamlık tesisleri boyunca göl sahilinde yaklaşık 3 bin metrelik bölümde başlatılan yürüyüş ve bisiklet yolu, dinlenme alanları, aydınlatma ve diğer düzenleme çalışmalarının bahar aylarında tamamlanıp hizmete gireceği belirtildi.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan hafta sonu Göl Sahil düzenleme çalışmasında incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi tarafından İznik Gölü Orhangazi sahilinde Çamlık tesisleri güzergahında başlatılan yürüyüş yolu, bisiklet yolu, dinlenme ve rekreasyon alanları ile aydınlatma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Projede alt yapı çalışmaları çamlık sonuna kadar ilerlemiş durumda. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, meclis üyeleri ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyip ekiplerden bilgi aldı. Başkan Neşet Çağlayan göl sahilinde böyle bir projenin hayalden gerçeğe dönüştüğünü belirterek, projemiz bahar aylarında hizmete girecek. Bu proje ile birlikte İznik Gölü´nün çehresi tamamen değişmiş olacak dedi.  
Bu haber 805 kez okunmuştur.
Kategori:
28.3.2020 17:00:45 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima