SAHİL PROJESİNDE SONA DOĞRU

SAHİL PROJESİNDE SONA DOĞRU

5 Mayıs 2019 Pazar 17:07

Orhangazi'de İznik Gölü Sahilinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Göl Sahil Projesinde çamlık tesisleri boyunca yürüyüş ve bisiklet yolu çalışması tamamlandı. Dinlenme alanları ve peyzaj çalışmalarının da yapılacağı yürüyüş yolunda aydınlatma direklerinin yapılması ile proje tamamlanacak.

Orhangazi´de İznik Gölü Sahilinde Çamlık tesisleri boyunca yaklaşık 3 kilometrelik bölümde yapımına geçen yılın son bölümlerinde başlanan Sahil Projesinde sona gelindi. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Göl Sahil Projesinin Çamlık tesislerinden başlayıp çamlığın sonuna kadar devam edecek olan yürüyüş yolu, bisiklet yolu, park alanları, dinlenme alanları ve aydınlatma çalışmaları sürüyor.

Göle ayrı bir hava katacak

İznik Gölü Orhangazi sahilinde yürütülen çalışma kapsamında tamamlanacak olan proje ile İznik Gölü Orhangazi sahili bambaşka bir görünüme kavuşacak. 3 bin metre uzunluğundaki sahil yürüyüş yolunda tüm çalışmaların tamamlanması ile birlikte peyzaj çalışmaları yapılacak.

Yaz dönemine yetişecek

Öte yandan büyük bir bölümü tamamlanan Sahil projesinde sona gelindi. Projenin alt yapısı tamamlandı. Üst yapıda ise yürüyüş yolundaki parke ve bisiklet yolunda çalışma bitti. Aydınlatma direklerinin montajına ise önümüzdeki günlerde başlanacak.
Bu haber 536 kez okunmuştur.
Kategori:
19.2.2020 20:25:21 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima