Başkan Aydın; Vakit Çalışma vakti

Başkan Aydın; Vakit Çalışma vakti

5 Mayıs 2019 Pazar 17:16

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın göreve gelmesinin ardından devam eden hayırlı olsun ve tebrik ziyaretleri sebebiyle bir mesaj yayınladı. Bekir Aydın, yapılacak çok iş olduğunu belirterek, bir çok ziyaret alıyoruz. Bu sebeple hayırlı olsun ziyaretlerini hafta içinde 17.30 ile 19.30 arasında kabul edeceğini belirtti.

Belediye Başkanı Bekir Aydın, Görevi devir aldıkları ilk gün itibariyle kendilerini yalnız bırakmayan, tebriklerini ve hayırlı olsun dileklerini iletmek için ziyaret eden tüm ilçe halkına, muhtarlara, STK başkan ve temsilcilerine teşekkür ederek, bilindiği gibi seçim sonuçları ile birlikte tebrikleri üç gün kabul edeceğimizi belirtmiş, ancak teveccüh gösterip ziyaretimize gelen kıymetli misafirlerimizi kırmamak için bu tarihe kadar ziyaretçi kabullerine devam etmiştik. Öncelikle gelen gelemeyen herkesten Allah razı olsun. Takdir edersiniz ki, çözüm bekleyen birçok konumuz var. Bunun için çalışmalarımıza hız vermeli ve siz değerli Orhangazililere en iyi hizmeti sunmak için gayret etmeliyiz. Artık vakit çalışma vaktidir! Bu sebeple nazik ziyaretlerinizi mesai saatleri dışında gerçekleştirmenizi sizlerden rica ediyor, 17:30 - 19:30 saatleri arasında sizleri belediyemizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum. Anlayış ve desteğinize teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum...” dedi.

 
Bu haber 322 kez okunmuştur.
Kategori:
28.3.2020 18:17:57 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima